Uber taksi fiyatı Çınar Mahallesi - Bursa Uluslararası ve Şehirlerarası Otobüs Terminali

 
Haritayı ve rotayı göstermek için buraya tıklayın
  • Taksi ücreti uberXL: TRY386-505 (~5 dakika içinde gelir)  
  • Taksi ücreti uberFAMILY: TRY396-515  
  • Taksi ücreti TAXI - Cash: Metered (~5 dakika içinde gelir)  
  • Taksi ücreti TAXI - Credit: Metered (~5 dakika içinde gelir)  

uberXL ~5 dakikada kalkabilir.

Çınar Mahallesi ile Atatürk Bursa Uluslararası ve Şehirlerarası Otobüs Terminali arasındaki mesafe yaklaşık 169.58 km, yolculuk süresi 117 dakikadır.

Çınar Mahallesi ile Bursa Uluslararası ve Şehirlerarası Otobüs Terminali arasında taksi yolculuğu ücreti 123 gün önce yenilenmiştir.
Uber için gerçek zamanlı seyahat oranını öğrenmek için seyahat fiyatını güncelle.

 

Bizimle Uber taksi İstanbul tüm fiyatlarını hesaplayabileceğinizi biliyor musunuz? Uber arabalarının uygunluğunu kontrol edin: bir sonraki ucuz gezi sizi bekliyor!

* Uber taksi yolculuğu fiyatları: Çınar Mahallesi, 34200 Bağcılar/İstanbul, Türkiye hava ve trafik koşullarına bağlı olarak değişebilir. Yukarıdaki fiyatlara indirimler ve promosyon kodları dahil değildir.
 
Diğer Uber fiyatları hesaplayın?

Uber Bursa Uluslararası ve Şehirlerarası Otobüs Terminali taksi fiyatları nerede

fiyat taksi Uber Bursa Kent Meydanı AVM - Bursa Uluslararası ve Şehirlerarası Otobüs Terminali   fiyat taksi Uber Mudanya - Bursa Uluslararası ve Şehirlerarası Otobüs Terminali   fiyat taksi Uber Görükle - Bursa Uluslararası ve Şehirlerarası Otobüs Terminali  

Diğer Uber taksi fiyatları

fiyat taksi Uber Aydın Kanza Parkı Kültür Salonu - Antalya Havalimanı   fiyat taksi Uber Kartal - Mahur Sokak   fiyat taksi Uber Sabiha Gökçen H.L. - Mahur Sokak